برای همکاری افتخاری با ما
تماس بگیرید
سوالات علمی، مشاوره ای خودتان را در انجمن ها (کلیک کنید ) یا از طریق پیامک بپرسید
برای دسترسی به بخش های بیشتر،
منوی بالا و منوی سمت راست را ببینید
ایمیل: info.irschool@gmail.com    

webgozar

فهرست موضوعات

بخش های ویژه

المپیاد زیست شناسی

المپیاد ریاضی

المپیاد شیمی

المپیاد فیزیک

المپیاد نجوم

المپیاد کامپیوتر

المپیاد ادبی

  • المپیاد ادبی
  • اساتید گروه ادبی
  • سوالات المپیاد ادبی
  • کتاب ها و منابع
  • آموزش ادبیات
  • تالار های گفتمان

المپیاد های جدید

مشاوره و انگیزش

ثبت نام کلاس های المپیاد

سوالات المپیاد جهانی ریاضی 2013

سوالات المپیاد جهانی ریاضیپنجاه و چهارمین دوره مسابقات بین المللی المپیاد ریاضی در شهر سانتامارتا و کشور کلمبیا برگزار گردید. در این مسابقات تیم ایران 6 نماینده داشت که موفق به کسب 2 مدال طلا شد. در این مسابقات تیم ملی ایران در بین 10 کشور برتر جهان قرار گرفت. 

در ادامه مطلب می توانید سوالات این دوره از مسابقات بین المللی المپیاد ریاضی سال 2013 را به زبان فارسی مشاهده نمایید.

ادامه مطلب: سوالات المپیاد جهانی ریاضی 2013

سوالات و پاسخ های مرحله دوم المپیاد ریاضی - دوره 31

مرحله دوم المپیاد ریاضی 1392آزمون مرحله دوم المپیاد ریاضی نیز مثل سایر المپیاد ها و بمانند سال های گذشته، در اردیبهشت ماه سال 1392 در مراکز استان ها و در دو نوبت برگزار شد. آزمون امسال از یک جهت با سال های گذشته متفاوت بود و این تفاوت اینجاست که امسال، تعداد پذیرفته شدگان آزمون مرحله اول المپیاد های دانش آموزی کشور ( و از آن جمله المپیاد ریاضی ) بیش از 2 برابر افزایش یافته  بود و در نتیجه رقابت در المپیاد ها نیز جدی تر شده بود.

در ادامه مطلب می توانید سوالات و پاسخ های آزمون مرحله دوم سی و یکمین دوره المپیاد ریاضی کشور را دریافت نمایید

ادامه مطلب: سوالات و پاسخ های مرحله دوم المپیاد ریاضی - دوره 31

سوالات المپیاد ریاضی - انرژی اتمی

سوالات المپیاد ریاضیدبیرستان انرژی اتمی آزمونی به نام آزمون مدارس برتر ایران را برگزار می نماید که در این آزمون ها سوالاتی در سطح المپیاد های علمی دانش آموزی برای دانش آموزان مطرح می شود. در این بخش سوالات المپیاد ریاضی آزمون مدارس برتر ایران را برای شما قرار داده ایم.  آزمون شماره 1 المپیاد ریاضی مدارس برتر ایران  در تاریخ 29 مهر 1390 برگزار شد.

هم اکنون می توانید سوالات المپیاد ریاضی مربوط به آزمون مدارس برتر ایران ( المپیاد ریاضی انرژی اتمی ) را از ادامه مطلب دریافت کنید

ادامه مطلب: سوالات المپیاد ریاضی - انرژی اتمی

سوالات المپیاد ریاضی - تورنمنت بین شهر ها

سوالات المپیاد ریاضیحل کردن نمونه سوالات مربوط به المپیاد های علمی دانش آموزی به عنوان عاملی مهم در موفقیت دانش پژوهان داوطلب شرکت در این المپیاد ها به شمار می رود و با توجه به ماهیت علم ریاضی، این موضوع در المپیاد ریاضی اهمیت دو چندانی می یابد.

در ادامه مطلب سوالات المپیاد ریاضی تورنمنت بین شهر ها را برای شما آماده کرده ایم که مرحله اول آن در سال 90 به مرکزیت شهر تبریز برگزار شد. این 8 سوال را خانه ریاضیات آذربایجان شرقی طراحی کرده است و برای دانش آموزان داوطلب شرکت در المپیاد های ریاضی سوالات مناسبی هستند.

ادامه مطلب: سوالات المپیاد ریاضی - تورنمنت بین شهر ها

سوالات المپیاد ریاضی بین المللی

سوالات المپیاد ریاضییکی از مهم ترین فاکتور های موفقیت در المپیاد های علمی دانش آموزی و از جمله آن ها المپیاد ریاضی ، حل سوالات و مسائل زیاد است. در همین راستا در نظر داریم با جستجو در بین تمام منابع موجود، بانک جامعی از سوالات مختلف در زمینه ی المپیاد های علمی دانش آموزی و المپیاد ریاضی برای شما دانش آموز عزیز داوطلب شرکت در المپیاد ریاضی جمع آوری نماییم. در ادامه مطلب می توانید سوالات المپیاد ریاضی بین المللی را دریافت نمایید.

این سوالات مخصوص دانش آموزان داوطلب شرکت در المپیاد ریاضی خارج از کشور طرح می شوند ولی حل کردن و پاسخگویی به آن ها می تواند شما را با مسائل مختلف المپیاد ریاضی بیشتر آشنا کند.

ادامه مطلب: سوالات المپیاد ریاضی بین المللی

تالار گفتمان

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار سایت، آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید

Delivered by FeedBurner

در صورتی که برای عضویت در خبرنامه مشکلی دارید اینجا کلیک کنید اینجا توجه: بلافاصله بعد از عضویت، ایمیلی حاوی لینک فعالسازی برای شما ارسال خواهد شد که برای نهایی شد عضویت شما، باید روی آن لینک کلیک کنید

کپی برداری از مطالب (فقط بدون تغییر) بلامانع است

از آخرین خبرهای سایت مطلع شوید